Selim Bayraktar

  0 Hayranı Var
  •   Doğum Yeri: Kerkük, Irak
  •  Doğum Tarihi: 17 Haziran 1975
Selim Bayraktar Biyografisi

 dürüst Bayraktar, 17 Haziran 1975 tarihinde Irak, Kerkük'de doğmuştur. Bir yer yağı şirketinde gitmek için Irak’a revan Köyceğiz'li bir ata ile Kerkük'lü Türkmen annenin oğludur. Bir ablası vardır. İlkokulu Kerkük'de okudu. okumuş olduğu okulu görüşme fail Saddam Hüseyin tarafından cumhuriyet Muhafızı askerleri olması için Selim’i de seçince; olmamak için kurşuna dizilmeyi hücre alarak ailesiyle Türkiye’ye kaçtı. 12 yaşlarındayken 17 ağustos 1987 tarihinde Türkiye’ye geldi. Dört sene Eskişehir’de yaşadı. Ortaokulu Eskişehir’de tamamladı.
Sonra Eskişehir dargın geldiğinden henüz har bir yer olan Antalya’ya taşındılar. lise eğitimini Antalya’ da tamamladı. Lisede okurken temaşa atölyesinde kurslara katıldı. sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi talih Konservatuarı temaşa Bölümünü kazanmıştır ve 2000 senesinde çıkışlı olduktan sonra Antalya’da yaşamaya başladı.

Mezun olduğunda vakit kaybetmeden ataması yapılamadığından bir sene “Paris Sirki” ünlü sirkte palyaço olarak çalıştı. Yurtdışı turnelerinde bulundu. Balkanski kardeşlerle şirk akrobasisi ve göz bağı emek harcamaları yapmış oldu ve birçok turnede bulundu. bayrakaltı vakti erişince sirkten ayrılıp askerliğini yaptı.

Sonra ülke Tiyatrosu test açtı, girdi ve Diyarbakır talih Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı.

2007 yılında Diyarbakır mutluluk tiyatrosundan Antalya mevki Tiyatrosuna atandı.

Selim Bayraktar, 2005 yılından beri büyüklük Senfoni Orkestrası’nda müzisyen Bihter hatun ile evlidir ve Antalya’da Comport Palace Rezidans’ta aldığı dairesinde yaşamaktadır.

Selim Bayraktar, 2012 - 2014 yılları arasında yayınlanan büyük asır adlı zamanı dizide kanuncu padişah Süleyman'ın sarayında eş ağası Sümbül koca karakterini canlandırmıştır. Yönetmenliğini Taylan Biraderler'in yaptığı, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, senaryosunu Meral Okay ve Meral Okay’ın ölümünden sonra yılmaz Şahin’in yapmış olduğu “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde; Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Vahide Gördüm, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Burak Özçivit, ozan Güven, Mehmet Günsür, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, acı pelin Karahan, Merve Boluğur, vâsi Öztürk, Aras bulut İynemli, duru Tüzünataç, kükremek Çakır, briz Cumbul, dik Akkaya kadar oyuncular gösteriş almıştır.

Selim Bayraktar, 2013 yılında “Romantik Komedi2: Bekarlığa Veda” filminde; Cemal Hünal, sedef hastalığı Avcı, Sinem Kobal, ıtır Kara, karagürgen Öz ve engin Altan Düzyatan'dan oluşan hileci kadrosuna falcı görevi ile dahil oldu.

23 ocaklık 2015 tarihinde vizyona giren "Aşk Sana Benzer" ünlü yedinci sanat filmimizde dürüst Bayraktar başrolde olarak, Fahriye Evcen, Burak Özçivit, güçlü Bingöl ile yanında gösteriş aldı. 

  Selim Bayraktar Rol Aldığı Filmler - Selim Bayraktar Filmleri Tümünü Gör
Aşk Sana Benzer
  113 Dk.
Ege'de bir balıkçı kasabasından ailesin...
  •   743
  •   12
Puan 8.0
  Selim Bayraktar Resimleri Tümünü Gör
  Selim Bayraktar Rol Aldığı Diziler - Selim Bayraktar Dizileri Tümünü Gör
Muhteşem Yüzyıl  1. Bölüm
  1. Bölüm
Muhteşem Yüzyıl 1, Muhteşem Yüzyıl 1. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 1. Bölüm HD izle, Muhteşem Yüzyıl 1. Bölüm Tek Pa...
Muhteşem Yüzyıl  2. Bölüm
  2. Bölüm
Muhteşem Yüzyıl 2, Muhteşem Yüzyıl 2. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 2. Bölüm HD izle, Muhteşem Yüzyıl 2. Bölüm Tek Pa...
Muhteşem Yüzyıl  3. Bölüm
  3. Bölüm
Muhteşem Yüzyıl 3, Muhteşem Yüzyıl 3. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 3. Bölüm HD izle, Muhteşem Yüzyıl 3. Bölüm Tek Pa...
Muhteşem Yüzyıl  4. Bölüm
  4. Bölüm
Muhteşem Yüzyıl 4, Muhteşem Yüzyıl 4. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 4. Bölüm HD izle, Muhteşem Yüzyıl 4. Bölüm Tek Pa...
Muhteşem Yüzyıl  5. Bölüm
  5. Bölüm
Muhteşem Yüzyıl 5, Muhteşem Yüzyıl 5. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 5. Bölüm HD izle, Muhteşem Yüzyıl 5. Bölüm Tek Pa...
Muhteşem Yüzyıl  6. Bölüm
  6. Bölüm
Muhteşem Yüzyıl 6, Muhteşem Yüzyıl 6. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 6. Bölüm HD izle, Muhteşem Yüzyıl 6. Bölüm Tek Pa...